Alcaide Fernandez de Vega, Fernando

Professor Microbiologia UB

Serviei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

falcaide@bellvitgehospital.cat

 

Antón Pagarolas, Andrés

Facultatiu Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d'Hebrón

aanton@vhebron.net

  

Ballart Ferrer, Cristina

Investigadora Parasitologia

Dep. Microbiologia i Parasitologia Sanitaries. Facultat de Farmacia. UB

cristina.ballart@isglobal.org

 

Bosch Mestres, Jordi

Professor Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

jobosch@clinic.ub.es

 

Cabellos Mínguez, Carmen

Facultativa Malalties Infeccioses

Servei Malalties Infeccioses. Hospital Bellvitge

ccabellos@bellvitgehospital.cat 

 

Codina Grau, Gemma

Professora Microbiologia UAB

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

mgcodina@vhebron.net

 

Costa Camps, Josep

Professor Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

jcostac@clinic.ub.es

 

 

Esperalba Esquerra, Juliana

Facultativa Microbiologia

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

jesperalba@vhebron.net

 

Fontanals Aymerich, Dionisia

Professora Microbiologia UAB

Unitat Microbiologia. Hospital Parc Taulí

dfontanals@tauli.cat

 

Gállego Cullaré, Montserrat

Professora Parasitologia UB

Dep. Microbiologia i Parasitologia Sanitaries. Facultat de Farmacia. UB

mgallego@ub.edu

 

Gonzalez Lopez, Juan José

Facultatiu Microbiologia

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

jjgonzalez@vhebron.net

 

 

Lucena Pozo, Carmen

Facultativa Pneumologia

Servei de Pneumologia. Hospital Clínic

cmlucena@clinic.ub.es

 

 

Hurtado, Juan Carlos

Especialista en Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

jhurtado@clinic.ub.es

 

Martí Martí, Sara 

Investigadora Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

smartinm@bellvitgehospital.cat

 

Martínez Garriga, Blanca

Investigadora Microbiologia

Dept. Terapéutica Experimental. Campus de Ciencies de la Salut de Bellvitge. UB

blanca.martinez@ub.edu

 

Mirelis Otero, Beatriz

Professora Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

BMirelis@santpau.cat

 

Muñoz Almagro, Carmen

Professora Microbiologia/infeccioses UIC

Servei de Microbiologia. Hospital Sant Joan de Déu.

cma@sjdhospitalbarcelona.org

 

Niubó Bosch, Jordi

Facultatiu Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

jniubo@bellvitgehospital.cat

  

Perelló Carbonell, Rafael

Facultatiu Urgencies

Servei Urgencies. Hospital Clínic

rperello@clinic.ub.es

 

Portús Vinyeta, Montserrat

Professora Parasitologia UB

Dpt. Microbiologia i Parasitologia Sanitarias. Facultat de Farmacia. UB

mportus@ub.edu

 

Pumarola Suñé, Tomàs

Professor Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

tpumarola@vhebron.net

 

Rodriguez Frías, Francisco

Facultatiu Microbiologia 

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

frarodri@gmail.com

 

 Santín Cerezales, Miguel

Professor Malalties Infeccioses UB

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital de Bellvitge

msantin@bellvitgehospital.cat

 

Sanclemente Juarros, Gemma

Facultativa Malalties Infeccioses

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital Clínic

gsanclem@clinic.ub.es

 

soto_sara.png - 78.73 kb

Soto González, Sara

Professora Microbiologia UB. Investigadora Microbiologia

ISGLOBAL

ssoto@clinic.ub.es

 

Tudó Vilanova, Griselda 

Professora Microbiologia UB. Investigadora Microbiologia

ISGLOBAL

griselda.tudo@ub.edu

 

 

Vinuesa Ahumedes, Teresa

Professora Microbiologia UB

Dept. Patologia i Terapèutica Exp. Campus Bellvitge. UB

tvinuesa@ub.edu

 

Andreu Domingo, Antonia

Professora Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d'Hebrón

anandreu@vhebron.net

 

Ariza Cardenal, Javier

Professor Malalties Infeccioses UB 

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital de Bellvitge

jariza@bellvitgehospital.cat

 

Bartolomé Comas, Rosa

Professora Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d'Hebrón

rbartolome@vhebron.net

 

 

Caballero Requero, Estrella

Professora Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d'Hebrón

ecaballe@vhebron.net

 

Camoez, Mariana

Facultativa Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

mcamoez@bellvitgehospital.cat

 

Coll Figa, Pere

Professor Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

Pcoll@santpau.es

 

Dorca Sargatal, Jordi

Professor Pneumologia UB

Servei de Pneumologia. Hospital de Bellvitge

jodorca@bellvitgehospital.cat

 

Esteban Redondo, Cristina

Facultativa Microbiologia

Laboratori CERBA

mcm_esteban@yahoo.es

 

Fusté Domínguez, Ester

Professora Microbiologia UB

Campus de Ciències de la Salut de Bellvitge. UB

esterfustedominguez@ub.edu

 

Gasser Laguna, Isabel

Professora Microbiologia UAB

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

igasser@vhebron.net

 

 

Gonzàlez Martin, Julià

Professor Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

juliangonzalez@ub.edu 

 

 

López Contreras, Joaquin

Facultatiu Malalties Infeccioses

Servei de Medicina Interna. Hospital de Sant Pau

jlcontreras@santpau.cat

 

Marco Reverté, Francesc

Professor Microbiologia  UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

fmarco@clinic.ub.es

 

Martín Gómez, Mª Teresa

Facultativa Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

mtmartin@vhebron.net

 

Martinez Yoldi, Mikel

Professor Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

myoldi@clinic.ub.es

 

Miró, Elisenda

Facultativa Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

emiro@santpau.cat

 

Muñoz Batet, Carme

Professora Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

CMunoz@santpau.cat

 

Nogueras Mas, Mª Mercè

Professora Microbiologia UAB

Unitat Microbiologia. Hospital Parc Taulí

Mnogueras@tauli.cat

 

Pitart Ferré, Cristina

Professora Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

cristinapitart@ub.edu

 

Prim Bosch, Núria

Especialista Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

NPrim@santpau.cat

 

 

Rabella Garcia, Nuria

Professora Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

nrabella@santpau.cat

 

Ruíz Blazquez, Joaquim

Investigador Microbiologia

ISGLOBAL

joruiz@clinic.ub.es

 

Soria, Gloria

Professora Microbiologia UAB

Laboratori de Referència de Catalunya

gsoria@lrc.es

 

Sanfeliu Sala, Isabel

Professora Microbiologia UAB

Unitat Microbiologia. Hospital Parc Taulí

ISanfeliu@tauli.cat

 

Tórtola Fernández, Teresa

Professora Microbiologia UAB

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

ttortola@vhebron.net 

 

Vila Estapé, Jordi

Professor Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

jvila@clinic.ub.es

 

Viñas Ciordia, Miquel

Professor Microbiologia UB

Dept. Patologia i Terapèutica Exp. Campus Bellvitge. UB

mvinyas@ub.edu

 

 

Ardanuy Tisaire, Carmen 

Facultativa Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

c.ardanuy@bellvitgehospital.cat

 

Álvarez Martínez, Míriam

Professora Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

malvarez@clinic.ub.es

 

Blanco Arévalo, José Luis

Facultatiu Malalties Infeccioses

Servei Malalties Infecciosas. Hospital Clínic

jlblanco@clinic.ub.es

 

 

Capón López, Alicia

Professora Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

acapon@clinic.ub.es

 

Calatayud Samper, Laura

Facultativa Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

lcalatayud@bellvitgehospital.cat

 

Cofan Pujol, Frederic

Facultatiu Transplantament Renal

Unitat de Transplantament Renal. Hospital Clínic

mailto:fcofan@clinic.ub.es

 

Dominguez Luzón, Mª Angeles

Professora Microbiologia UB

Servei de Microbiologia. Hospital de Bellvitge

adominguez@bellvitgehospital.cat

 

Fabrega Santamaria, Anna

Investigadora Microbiologia

Grup de Recerca de l'Hospital de Vall d'Hebron

annfasa@gmail.com

 

Español Fran, Montserrat

Investigadora Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

MEspanol@santpau.cat

 

Gavaldà Mestre, Laura

Facultativa Medicina Preventiva

Servei de Medicina Preventiva. Hospital de Bellvitge

lgavalda@bellvitgehospital.cat

 

 

Larrosa Escartín, Nieves

Professora Microbiologia UAB

Unitat d'Antibiogrames del Servei de Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron.

mnlarrosa@vhebron.net

 

Lung Suarez, Mayli

Professora Microbiologia UAB

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

malung@vhebron.net

 

Marcos Maeso, Mª Ángeles

Professora Microbiologia  UB

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic

mmarcos@clinic.ub.es

 

Martínez Chamorro, Esteban

Professor Malalties Infeccioses UB

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital Clinic

estebanm@clinic.ub.es

 

Mensa Pueyo, Josep

Facultatiu Malalties Infeccioses

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital Clínic

jmensa@clinic.ub.es

 

Moreno Camacho, Asunción

Professora Malalties Infeccioses UB

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital Clínic

amoreno@clinic.ub.es

 

Navarro Risueño, Ferran 

Professor Microbiologia UAB

Servei de Microbiologia. Hospital de Sant Pau

fnavarror@santpau.cat

 

Pallarés Giner, Roman

Professor Malalties Infeccioses UB

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital de Bellvitge

rpallares@bellvitgehospital.cat

 

Plasencia, Virgínia

Professora Microbiologia UAB

Laboratori de Referència de Catalunya

vplasencia@lrc.es

 

Pujol Rojo, Miquel 

Professor Malalties Infeccioses UB

Servei de Malalties Infeccioses. Hospital de Bellvitge

mpujol@bellvitgehospital.cat

 

 

Roca Subirà, Ignasi

Professor Microbiologia UAB. Investigador Microbiologia

ISGLOBAL

igroca@clinic.ub.es

  

Sànchez Reus, Ferran

Profesor Microbiología UAB

Servicio de Microbiología. Hospital de Sant Pau

fsanchezr@santpau.cat

 

Sulleiro Igual, Elena

Professora Microbiologia UAB

Servei Microbiologia. Hospital Vall d’Hebron

esulleir@vhebron.net

 

 

Sierra Ortigosa, Josep Mª 

Investigador Microbiologia

IDIBELL

josepmsierra@yahoo.es

 

 

Tuset Creus, Montserrat

Facultativa Farmàcia

Servei de Farmàcia. Hospital Clínic

mtuset@clinic.ub.es

 

 

Vilella Morató, Anna

Professora Medicina Preventiva i Salut Pública UB

Servei de Med. Preventiva i Epidemiologia. Hospital Clínic

avilella@clinic.cat

 

Zboromyrska, Yuliya

Especialista Microbiologia

Servei de Microbiologia. Hospital Clínic.

yuliya.zboromyrska@isglobal.org

Back to top